Dolny Śląsk: Kolej wraca po 30 latach. Ruszają prace na linii Marciszów – Bolków – StrzegomRusza rewitalizacja pierwszego odcinka linii kolejowej nr 302. To kolejna inwestycja kolejowa realizowana przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach autorskiego programu „Dolny Śląsk na dobrych torach”.